مزایای استفاده از یک الگو IMS برای شما

الگوهای سیستم مدیریت یکپارچه به طور گسترده برای هر کسب و کاری که ممکن است برای راه اندازی و راه اندازی سیستم خود کمکی بخواهد در دسترس است. ممکن است احساس کنید که الگوها برای شما مناسب نیستند و برای سازمان شما مناسب نیستند – اما واقعاً باید آنها را در نظر بگیرید، آنها مزایای زیادی به همراه دارند.

محدوده پروژه را تعیین می کند

انتظارات اسناد را برای مدیریت ارشد و دامنه کار برای مدیر پروژه و کارمندان تنظیم می کند. از مدیریت ارشد انتظار می رود منابع لازم را برای پوشش هر فرآیند در بخش های خود و همچنین برنامه ریزی و تعیین مسئولیت برای صدور گواهینامه ایزو فراهم کند.

شروع سریعتر

در ابتدا، زمان و توجه زیادی برای یادگیری همه چیزهایی که در یک IMS صرف می شود، لازم است. به طور کلی، بیش از یک نفر طول می کشد تا تحقیق کند و بفهمد که چه چیزی برای کسب و کار شما مورد نیاز است و چگونه همه چیز را شروع کنید. استفاده از یک الگو به شما یک نقطه شروع فوق العاده می دهد، و به شما این امکان را می دهد که به جای صرف وقت برای نگرانی در مورد نحوه انجام آن، مستقیماً وارد فرآیند شوید.

بردار و انتخاب کن

وقتی نوبت به پیاده‌سازی ایزو می‌رسد، الزاماتی وجود دارد که برای کسب‌وکار شما اعمال می‌شود و برخی دیگر وجود ندارند. داشتن قالبی که قبلاً الزامات مورد نیاز شما را مشخص کرده باشد، حذف مواردی که کاربردی ندارند را بسیار آسان تر می کند.

صرفه جویی در زمان

مستندسازی IMS شما می تواند یک فرآیند طولانی باشد که به زمان زیادی از هر کسب و کاری نیاز دارد. کسب و کارهای کوچکتر همیشه وقت اضافی زیادی ندارند زیرا کارکنان کمتری دارند که صرفاً به فرآیند پیاده سازی اختصاص دهند. استفاده از قالب‌ها می‌تواند این فرآیند را به سرعت شروع کند و در زمان زیادی در کنار هم قرار دادن همه چیز به تنهایی صرفه‌جویی کند.

مقرون به صرفه

استفاده از قالب‌ها برای راه‌اندازی یک سیستم مدیریت می‌تواند در زمان شما صرفه‌جویی کند اما در هزینه نیز صرفه‌جویی می‌کند. استفاده از ساعات کمتر در شروع، راه بسیار خوبی برای کاهش هزینه ها است.

علاوه بر این، لازم نیست یک مشاور خارجی استخدام کنید تا مطمئن شوید همه چیز را به درستی انجام می دهید. پی بردن به سیستم مدیریت یکپارچه داخلی شما گزینه ارزان تری است و یک الگو باعث می شود این فرآیند سریعتر و راحت تر انجام شود.

بار کاری کمتر

کسب و کارهای کوچک ممکن است همان نیروی انسانی را نداشته باشند که یک شرکت در مقیاس بزرگ به آن می بالد. هر کارمندی برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است و بخش خاص خود را از همه چیز برای تمرکز دارد. هنگامی که از یک الگوی سیستم مدیریت یکپارچه استفاده می کنید، مقداری از باری که ممکن است بر دوش کارکنان شما وارد شود را از بین می برد. با داشتن یک چارچوب در محل، کار کمتری برای همه وجود دارد.

پایه ثابت

در ابتدا، پیاده‌سازی یک IMS می‌تواند تغییری بزرگ به نظر برسد که نمی‌تواند ذهن شما را درگیر کند. این یک نگرانی بزرگ برای مشاغلی است که نمی خواهند قایق را خیلی سخت تکان دهند و خطر واژگونی آن را تهدید کنند.

استفاده از یک الگو به شما یک پایه محکم برای شروع ایجاد این تغییر می دهد. لازم نیست آنقدر نگران باشید که وقتی بدانید آنچه که روی آن ساخته اید از قبل ثابت شده است که کار می کند همه چیز خراب شود.

ثبات

برای هر کسب و کاری، ثبات کلیدی است. یک الگو با دادن پایه ای برای همه چیز در سیستم شما به شما کمک می کند تا از خارج شدن هر چیزی از خط خارج نشوید.

داشتن این پایه به این معنی است که صرف نظر از اینکه چه کسی در سیستم مدیریت دخیل است همان رویکرد را دنبال خواهد کرد. لازم نیست نگران این باشید که هرکسی کارها را به روش خودش انجام دهد، زمانی که راهنما را دنبال می کند.

اگرچه در ابتدا ایجاد مستندات پیچیده به نظر می رسد، اما انجام آن با الگوی درست در دست کاملاً ساده است.

هر آنچه برای دریافت گواهینامه ایزو نیاز دارید

چه این اولین اجرای ایزو شما باشد و چه در حال انتقال از نسخه قبلی هستید، الگوهای جامع و کاملاً قابل ویرایش ما شامل کتابچه راهنما، رویه‌ها، فرم‌ها، گزارش‌ها، نقشه‌های فرآیند، فهرست‌های چک ممیزی و موارد دیگر است که برای دریافت گواهینامه نیاز دارید.

به زبان ساده، این راه حل یک مرحله ای شما برای ایزو یکپارچه است. هر آنچه برای اجرای استراتژیک مدیریت کیفیت ایزو 9001، ایزو 14001 Environmental و ایزو 45001 Occupational Health و ایمنی نیاز دارید.

ما می‌دانیم که برخی از شرکت‌ها بدشان نمی‌آید که میلیون ها تومان به مشاوران بپردازند تا سیستم‌های مدیریتی خود را راه‌اندازی کنند. با این حال، ما به شرکت‌هایی مانند شرکت شما که می‌خواهند این فرآیند را تا حد امکان راه‌اندازی کنند، اهمیت می‌دهیم.

اما اغلب اوقات، صرفه جویی در پول با ماندن در خانه منجر به صرف زمان بسیار بیشتری می شود – منبعی که هرگز نمی خواهید هدر دهید. مطمئناً، می‌توانید ساعت‌ها را صرف تمیز کردن وب کنید تا همه چیزهایی را که برای پیاده‌سازی ایزو 14001، 9001 یا 45001 خود نیاز دارید، با هم ترکیب کنید. در نهایت، ممکن است به نتایج دلخواه برای کسب و کار خود برسید.

اما اگر در عوض، تصمیم گرفتید هوشمندانه‌تر کار کنید، نه سخت‌تر، چه؟ چرا به جای اینکه ریال بالایی را برای مشاوران گران قیمت خرج کنید یا وقت خود را برای انجام این کار تلف کنید، چرا از ما کمک لازم را دریافت نمی کنید؟ استفاده از همان سیستم های مدیریت یکپارچه فراگیر که کسب و کارهای معتبر و معتبر همچنان به استفاده از آن ادامه می دهند.

کاربرد الگوهای سیستم مدیریت یکپارچه ما مقیاس پذیر و عمومی است. صرف نظر از اندازه و نوع سازمان. عناصر تشکیل دهنده سیستم مدیریت کیفیت یکسان هستند. سازمان شما می تواند این را اجرا کند.

پنج دلیل برای انتخاب الگوهای ما

آیا می خواهید هزینه های پیاده سازی ایزو را با صرفه جویی در زمان کاهش دهید؟

آیا به دنبال ابزارها و الگوهای دقیق، دقیق و جهانی برای استفاده در پروژه ایزو خود هستید؟

سپس شما به جای مناسب آمده اید.

ما درک می کنیم که به دنبال چه چیزی هستید و پاسخی برای نیازهای گواهینامه ISO شما داریم. ما یک الگوی ایزو یکپارچه ایجاد کرده‌ایم که دقیقاً آنچه را که برای راه‌اندازی سیستم مدیریت یکپارچه‌تان از پایه درست نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

1- قالب های قابل تنظیم ما با ارائه یک فرآیند ساده برای ایجاد سیستم مدیریت یکپارچه شما در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند.

2- آنها هر آنچه را که شما نیاز دارید در یک بارگیری ساده دارند

3- الگوهای ما به هزاران کسب و کار بزرگ و کوچک کمک کرده است تا گواهینامه کسب کنند

4- اسناد از سبک‌هایی استفاده می‌کنند تا قالب‌بندی مجدد و تغییر نام تجاری را ساده کنند

5- شما می توانید از الگوهای ما برای هر صنعت یا بخش استفاده کنید. کاربرد قالب های ما مقیاس پذیر و عمومی است. صرف نظر از اندازه و نوع سازمان.

ممکن است به نظر برسد که این کار دلهره آور است، با این حال، داده ها نشان داده است که شرکت ها از دریافت گواهی ایزو سود زیادی برده اند.

رضایت مشتری

برای ارضای نیازهای مشتری، شرکت باید ابتدا بازار و نیازهای آن را شناسایی کند. شرکت ها با داشتن بینش نسبت به نیازهای بازار خود قادر به ارائه محصولات و خدماتی هستند که نیازهای مشتریان خود را برآورده می کند.

ادغام سیاست ها و رویه های داخلی

گردآوری تمام اسناد سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و داشتن گواهینامه مطابق با ایزو به ساده‌سازی فرآیندها و رویه‌های داخلی شرکت کمک می‌کند. همچنین به ارتباط با سایر شرکت های خارجی دارای گواهی ایزو کمک می کند.

تصویر و شهرت شرکت بهبود یافته است

گرفتن یا حتی تلاش برای دریافت گواهینامه ایزو کار آسانی نیست. همانطور که قبلا ذکر شد، داشتن این گواهینامه، یک شرکت را در ردیف شرکت های دیگر از سراسر جهان قرار می دهد که از استانداردهای کیفی یکسانی پیروی می کنند.

فرهنگ شرکت که در جهت بهبود مستمر است

کسب‌وکارهایی که از ایزو پیروی می‌کنند رویه‌هایی دارند که برای بهبود محصولات و خدمات تلاش می‌کنند. همچنین هدف آن ارتقاء توسعه حرفه ای کارکنان و فرهنگ شرکت است.

فرصت های مشارکت و قراردادهای جدید

از آنجا که دریافت گواهینامه ایزو باعث می شود که شما استانداردهای بین المللی را رعایت کنید، شرکت های زیادی وجود دارند که گواهینامه ایزو را برای تبدیل شدن به شریک معتبر یا تامین کننده سازمان خود الزامی می دانند.

بدون ایزو اغلب حتی نمی توانید برای یک قرارداد مناقصه بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.